KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815189
nr 1281 5189
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Akvarell, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Signerad, daterad 1985, stilleben, 30x21 cm
Ryno Frieberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1920, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:35:31
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg